BORNOVA MAKTEK SERVİSİ

Bornova Maktek Servisi 0 850 775 18 18

Bornova Maktek Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Maktek Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Maktek Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Maktek Servisi Telefonu: 0 850 775 18 18
✅ Bornova Maktek Televizyon Servisi ✅ Bornova Maktek Klima Servisi
✅ Bornova Maktek Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Maktek Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Maktek markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Maktek Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Maktek Klima Servisi, Maktek Televizyon Servisi, Maktek Beyaz Eşya Servisi ve Maktek Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Maktek Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Maktek Servisi İletişim numarası 0 850 775 18 18 dür. Bizlere ulaşarak Maktek Servis talebinde bulunabilirsiniz.